TNSRKTWIL095
Fiyat
274,99 TL + KDV
Wilson WRT209800 Burn Team 25 Çocuk Tenis Raketi TNSRKTWIL095
Teknik Özellikler
Ürün stok kodu: TNSRKTWIL095
Raket kafa boyu: 95" / 613 cm2
Kordajlı ağırlık: 7.9 oz / 225 gr
Kordajsız denge: 1 pts HL
Raket boyu: 25" / 63.5 cm
Kordaj sıklığı: 16x17
Taper sistemi : 20 mm RG Beam